Left Right
Apie mus

Apie mus

Gera kokybė nėra pigi, bet ji visada pigesnė už blogą kokybę

Esame patyrusi buhalterinės apskaitos – finansų specialistų ir juristų komanda. Išsiskiriame savo unikaliu požiūriu į verslą ir galimybe savo klientams suteikti daugiau, nei tik buhalterinės apskaitos paslaugas.

Mūsų privalumas – profesionalių, atsakingų bei patyrusių buhalterių komanda. Patikėdami savo apskaitą mums, išvengsite papildomų rūpesčių susijusių su buhalterinės apskaitos tvarkymu ir visą savo dėmesį galėsite skirti tiesioginei savo veiklai bei verslo plėtrai. Kartu savo klientams galime pasiūlyti kvalifikuotas teisines paslaugas. Kompetentingų teisininkų dėka teikiame naudingas verslo konsultacijas, siūlydami netradicinius ir operatyvius sprendimus bei platų teisinių paslaugų spektrą. Darnus ir nuolatinis abiejų komandų darbas leidžia mums būti įžvalgiems, tad savo klientams galime laiku pasiūlyti  profesionalius, naudingus ir pelningus sprendimus.

Prisiimame visą atsakomybę už savo darbo rezultatus. Sritis , kurioje specializuojamės reikalauja visiško skaidrumo ir atskaitingumo, todėl jaučiamės atsakingi už sprendimus, kuriuos siūlome savo klientams.  Geriausias to įrodymas ir mūsų teikiamų paslaugų kokybės įvertinimas – ilgalaikių ir nuolatinių klientų – Lietuvos ir užsienio kapitalo kompanijų, ratas.

Kviečiame bendradarbiauti!

UAB „FINATRA“

Tel.:  +370 616 83404

El.paštas: finatra@finatra.lt